rsz dsc2658

 

Apie nuoma51.com

      Nuoma51.com - tai Palnagos mieste, indvidualių namų kvartale, įsikūrusi sodyba Apgyvendinimo paslaugas teikiamos jau keletą dešimtmečių. Atra karta rūpinasi poilsiautojų ramiu, jaukiu poilsiu.

      Kviečiame visus pailsėti mūsų jaukiuose namuose. Jūsų laukia šiuolaikiškai įrengti numeriai su būtinais patogumais. Kieme pavėsinė, lauko baldai,leis kiekvienam poilsiautojui pasimėgauti pušyno aromatais. Pavasarį čia žydi sodas: vyšnios, obelys. Vasara gėlės,jūra,, plauto žolyno.

     Pas mus virtuvėje galite gaminti maistą tam rasite visus reikalingus įrankius, indus puodus, keptuvę. Pusryčiauti ar pietauti ne tik kambariuose, bet kieme : skėčio, medžių pavėsyje.

Kur mes

     Mes įsikurę ramiame individualių namų kvartale Smilčių gatvėje. (Kantaktai) Vita – tai vienas iš mūsų privalumų. Jūra, papludimys ,pušynas - tarsi kieme.Vos kelios minutės ir jūs prie Baltijos jūros. Pušyno viršūnės matomos ir iš kiemo.

      Poilsiautojui kaip svarbus atstumas iki jūros taip ir iki vakaro pramogų. Poilsiautojų lankomiausia gatvė - J. Basanavičiaus,10 minučių atstumu.Pusiaukėlėje muzikos ir šviesų fontanas.

Papildyti atsargas šalia ir parduotuvės. Kaiminystėje vasaros krautuvėlė. O jei nerandatereikiamų prekių 5 min atstumu Aibė,Iki, Maxima.

Šeimoms su vaikais – kelių minučių atstumu Vaikų žaidimmo aikštele.